O kancelarii

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH

Zajmuję się pełną obsługą prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Dbam o to, aby świadczone usługi prawne stały na najwyższym poziomie staranności, przy zachowaniu właściwej etyki pracy – na pierwszym miejscu stawiam dbałość o sprawy moich klientów.

Małgorzata Konarska

ADWOKAT

Jestem adwokatem Izby Adwokackiej w Płocku. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam także tytuł magistra Socjologii, który uzyskałam na Wydziale Nauk Społecznych tej samej uczelni. Po odbyciu kilkuletniej praktyki zawodowej i aplikacji adwokackiej ukończonej uzyskaniem pozytywnego wyniku z państwowego egzaminu adwokackiego, założyłam własną kancelarię i na co dzień staram się pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych i życiowych. W swej działalności zawsze staram się kierować przede wszystkim „ludzkim” podejściem do Klienta. Przyjmuję wysokie standardy usług, gdyż zależy mi na tym, aby moja kancelaria należała do grona zaufanych podmiotów na rynku usług prawniczych.

Podejmuję się wszelkich wyzwań prawniczych zleconych mi przez Klienta, lecz najpierw szczegółowo i indywidualnie analizuję każdą sprawę, a następnie uczciwie uprzedzam jakie są szanse na jej powodzenie. Wiem, jak ważny dla każdego, kto wstępuje na drogę sądową, jest kontakt ze swoim adwokatem, dlatego na bieżąco informuję Klienta o podejmowanych czynnościach w sprawie i konsultuję z nimi konkretne działania. Zachowanie tajemnicy adwokackiej stanowi dla mnie najwyższą wartość.


(+48) 662 244 099

PROFESJONALIZM

Usługi kancelarii dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Udzielam porad prawnych szukając najlepszych rozwiązań w każdej sytuacji.

UCZCIWOŚĆ

Relacje z Klientami opieram przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Dbam by obsługa prawna zawsze była na najwyższym poziomie. Gwarantuję pełną poufność oraz uczciwość.

DOŚWIADCZENIE

Zdobyta wiedza, doświadczenie oraz pełne zaangażowanie zapewniają moim klientom gwarancję profesjonalnej pomocy prawnej oraz pełne zadowolenie klienta.

PASJA

Celem kancelarii adwokackiej jest realizowanie usług prawnych na najwyższym poziomie, z poszanowaniem tajemnicy adwokackiej oraz zasad etyki wykonywania zawodu adwokata.